Гіпсокартон

Особливе достоїнство гіпсокартону — можливість створення стель із самими незвичайними рівнями , лініями і переходами. Є де розгулятися фантазії в оформленні інтер’єру.
Сам монтаж стельових конструкцій здійснюється досить швидко і гігієнічно.
Кілька слів про недоліки
Стелі з гіпсокартону не рекомендується встановлювати у ванних кімнатах або в приміщенні , де можлива підвищена вологість , так як цей матеріал не є вологостійким . У крайньому випадку , таке приміщення повинне бути оснащене сильної витяжкою.
При установці такої стелі висота кімнати скорочується на 10-15 сантиметрів.
Іноді гіпсокартон з часом трохи деформується , що призводить до появи тріщин. Також під впливом зовнішніх впливів він , як втім і будь-який інший оздоблювальний матеріал , поступово змінює колір і потребує побілки або заміні.
Крім того , в абсолютно нових будівлях не варто відразу встановлювати такий стелю, так як подальша осаду може призвести до деформації гіпсокартону.

Особливе достоїнство гіпсокартону — можливість створення стель із самими незвичайними рівнями , лініями і переходами. Є де розгулятися фантазії в оформленні інтер’єру. Сам монтаж стельових конструкцій здійснюється досить швидко і гігієнічно.

Кілька слів про недоліки

Стелі з гіпсокартону не рекомендується встановлювати у ванних кімнатах або в приміщенні , де можлива підвищена вологість , так як цей матеріал не є вологостійким . У крайньому випадку , таке приміщення повинне бути оснащене сильної витяжкою.При установці такої стелі висота кімнати скорочується на 10-15 сантиметрів. Іноді гіпсокартон з часом трохи деформується , що призводить до появи тріщин. Також під впливом зовнішніх впливів він , як втім і будь-який інший оздоблювальний матеріал , поступово змінює колір і потребує побілки або заміні.  Крім того , в абсолютно нових будівлях не варто відразу встановлювати такий стелю, так як подальша осаду може призвести до деформації гіпсокартону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*