Паркування та заїзд в гараж

Паралельне паркування, тобто заїзд машини в паркувальну кишеню, що розміщена за іншою машиною, наприклад, вздовж тротуару.

Потрібно розмістити свою машину паралельно до машини, за якою необхідно припаркуватися. Рухатися заднім ходом приблизно до того моменту, поки середина машини не порівняється із крайньою задньою точкою паралельної машини. Після чого викрутити кермо вправо до кінця (паралельна машина розташована справа) і продовжити рух заднім ходом до моменту, коли крайня точка багажника власної машини не буде посередині багажника машини, за якою паркуєшся. В цей момент потрібно викрутити кермо вліво і продовжити рух заднім ходом, доки машина не стане в нормальне положення щодо бордюру. При необхідності потрібно під»їхати вперед, трішки вирівнюючи машину.

 

Заїзд в гараж заднім ходом збоку.

Це для мене найважче. Потрібно рухатися заднім ходом, доки машина не наблизиться своєю крайньою задньою частиною приблизно на 2 метри до початку воріт. Далі викручуємо кермо вправо до кінця і рухаємося заднім ходом доки корпус машини не стане паралельно до повздовжніх стін гаража. Після цього викручуємо кермо в протилежний бік, щоб колеса стали рівно і ставимо машину у гараж заднім ходом. Моя проблема полягає в тому, що мені важко зрозуміти, скільки це приблизно 2 метри від заду моєї машини до початку воріт. Поки заїжджати нормально не навчилася.

Паркування та заїзд в гараж: 3 комментария

  1. Здесь только практика подскажет как интуитивно научится чувствовать расстояние.

  2. Дуже сподіваюся. Тільки біда, що не виходить в мене часто практикуватись.

Обсуждение закрыто.