Паркування та заїзд в гараж

Паралельне паркування, тобто заїзд машини в паркувальну кишеню, що розміщена за іншою машиною, наприклад, вздовж тротуару.

Потрібно розмістити свою машину паралельно до машини, за якою необхідно припаркуватися. Рухатися заднім ходом приблизно до того моменту, поки середина машини не порівняється із крайньою задньою точкою паралельної машини. Після чого викрутити кермо вправо до кінця (паралельна машина розташована справа) і продовжити рух заднім ходом до моменту, коли крайня точка багажника власної машини не буде посередині багажника машини, за якою паркуєшся. В цей момент потрібно викрутити кермо вліво і продовжити рух заднім ходом, доки машина не стане в нормальне положення щодо бордюру. При необхідності потрібно під»їхати вперед, трішки вирівнюючи машину.

 

Заїзд в гараж заднім ходом збоку.

Це для мене найважче. Потрібно рухатися заднім ходом, доки машина не наблизиться своєю крайньою задньою частиною приблизно на 2 метри до початку воріт. Далі викручуємо кермо вправо до кінця і рухаємося заднім ходом доки корпус машини не стане паралельно до повздовжніх стін гаража. Після цього викручуємо кермо в протилежний бік, щоб колеса стали рівно і ставимо машину у гараж заднім ходом. Моя проблема полягає в тому, що мені важко зрозуміти, скільки це приблизно 2 метри від заду моєї машини до початку воріт. Поки заїжджати нормально не навчилася.

Нотатки водія-чайника

Отже, деякі корисні поради, які мені давав інструктор:

— Перемикання передач: 0-20 км за год. — 1 передача, 20-40 — друга, 40-60 — третя, 60 — 90 четверта, вище — п’ята. Правда на моїй машині, як на Жигулях, з першої потрібно перемикатися одразу, не чекаючи розгону машини до 20 км., всі інші передачі також раніше потрібно перемикати. На приклад, на 5-ій комфортно їхати уже з 75 км за год. Але вказані цифри — це основа, на яку можна орієнтуватися.

— Рушаємо, звісно, з першої. При рушанні починаємо відпускати зчеплення і шукаємо точку руху, коли машина почала рушати, потрібно додати газу і поступово відпускати педаль до кінця (при цьому можна порахувати до 4, щоб не вийшло різко). Треба пам’ятати, що всі новачки рушають повільно. Тож в дзеркало заднього виду варто при рушанні не дивитися і на сигнали задніх машин не зважати, тому що можна смикнутися і заглохнути, тоді всі стоятимуть значно довше.

— В дзеркало заднього виду треба дивитися час від часу, і обов’язково перед виконанням маневрів типу перелаштування на іншу смугу. Не треба дивитися в це дзеркало постійно, краще концентруватися на тому, що відбувається попереду.

— При зміні передачі на підйомі машину потрібно розігнати на 5-10 км більше для підвищення передачі. На спуску — навпаки можна їхати на вищій передачі навіть з нижчою швидкістю.

— При крутому повороті (90 градусів) потрібно знизити швидкість до 20 км за год., тоді повертати без газу, далі змінити передачу і продовжувати хід (через деякий час можна і на повороті передачу перемикати, просто новачкам дуже важко відпустити одну руку від керма при повороті)

— При зупинці на світлофорі перед іншою машиною потрібно зупинитися так, щоб бачити її задні колеса. Це вважається безпечною дистанцією при зупинці.

— Рушаючи на підйомі, відкочування назад можна уникнути, якщо утримувати педаль гальма і відпускати зчеплення. Коли двигун почав гудіти чи стрілка тахометра показала обороти двигуна, машина назад уже не відкотиться (перша передача уже працює) і можна перекласти ногу з гальма на газ. Це техніка рушання під гірку без ручника, а можна ще з ручником. Ручник я застосовую в особливо важких випадках.

— При виїзді зі стоянки, коли по боках припарковані машини, потрібно спочатку проїхати вперед, доки своїм плечем не зрівняєшся з крайньою точкою сусідньої машини, а тоді вже повертати кермо в сторону. Якщо повернути одразу чи швидше, то є ризик зачепити сусідню машину, тому що при повороті машина зміщується в сторону повороту.

— Перед лежачими поліцейськими, ямами чи іншими суттєвими нерівностями заздалегідь пригальмовуємо до приблизно 10 км за год., але безпосередньо перед виїздом на лежачого поліцейського чи на яму гальмо потрібно відпустити.

В наступному пості напишу про паркування. Можливо, згадаю ще щось.