Вже майже розгреблися з потопом

Як я писала у попередній замітці, на нас 2 місяці тому напало страшне лихо у вигляді води. Вода затоплює швидко і руйнує все на своєму шляху, в тому числі й ремонт сусідів. І від потопу не врятує навіть нижчий рівень підлоги в туалеті і ванній, хіба що на 10 хвилин довше буде затоплювати.

Отже, ці два місяці ми активно просушували свою квартиру, попередньо знявши весь ламінат. Два тижні жили з відчиненими вікнами. Покликали майстра до сусіда, щоб оцінити збитки і щоб почати щось робити. Сусід виявився примхливим, нашого майстра не захотів, а тільки свого. Але це вже таке, головне, що збитки йому вже компенсовані. У нього довелося знімати 40 світильників (тариф — 5 грн. за один світильник зняти і стільки ж повісити назад), реставрувати стелю — замазати 4 чи 5 тріщин, а також фарбувати двома шарами всю поверхню стелі. На щастя, фарба в сусіда була дорога, саме вона врятувала гіпсокартон від тотального знищення.

Ми в себе постелили лінолеум, ламінат ставити не захотіли, тому що він нам не сподобався як покриття. Лінолеум як покриття досить зручний і практичний, але на вигляд явно гірший за ламінат. Крім того, у нас видно нерівності підлоги, особливо при денному освітленні. Виявляється, для лінолеуму стяжка повинна бути майже ідеально рівною. Але нам головне зараз просто привести все в порядок. Залишається лише прибити плінтуси в одній кімнаті і закінчити деякі дрібні речі, які вже давно чекають своєї черги і не пов’язані із затопленням.

Ми ще думали ставити пристрій для вимірювання тиску води, але в сусіда такий стоїть. Він сказав, що тиск ніколи не буває високий. Ми теж поспостерігаємо, що якщо увімкнути одночасно воду у двох місцях, то напір води слабкий. Шланги ще не поміняли на мідні трубки, квартиру не застрахували, але зараз щодня перекриваємо воду у квартирі, коли йдемо на роботу. Отже, по-трохи розгрібаємося.