З новим 2010 роком!

Ну що, Новий рік уже на носі. Ми цього року нікуди не їдемо, а будемо святкувати вдома. Хоча це також буде по-новому, оскільки у новій квартирі ми ще не зустрічали Новий рік. Ввечері йдемо на «Аватар 3-D» в IMAX, а потім додому готуватися до нового року і пекти піцу в новій духовці.

Вітаю всіх своїх реальних та інтернет-друзів і знайомих, бажаю удачі, здоров’я, витривалості, творчих звершень та професійних підйомів!

Підсумки року, що минає

Чомусь всі найважливіші події особистого життя трапилися саме в грудні. В житті непрофесійному теж були перевороти, але це це не є темою мого блога.

По-перше, ми нарешті віддали свої борги за квартиру. Вірніше, банку кредит ми сплатили ще в кінці вересня, але родичам грошенята віддавали до початку грудня. В грудні ми відчули себе повністю вільними людьми, тому що дві зарплати вже можна було потратити на інші речі, які давно хотілося купити. Підрахувала, скільки грошей заробив на нас банк за три роки — вийшло близько 8 000 доларів (банк хитро брав із нас не лише відсоток, але й комісію за обслуговування кредиту — 47 доларів щомісяця). Щось не хочеться більше влазити в кредити — на машину будемо складати до посиніння, але кредит не візьмемо.

Друга за значенням подія в моєму особистому житті: 4 грудня я позбулася єдиного з не дуже потрібних внутрішніх органів, без якого можна жити і не тужити, тобто апендикса. Звісно, це було не дуже приємно, але, на щастя, операція пройшла легко і без ускладнень. Тішить лише те, що апендицит буває лише раз у житті, і цей єдиний раз уже позаду.

Ну і третє, більш приємне — нарешті ми купили духовку. Раніше довго вибирали між газовою й електричною і зосередили свій вибір все-таки на електричній. Вчора майстер із сервісного центру встановив духовку, а ми в ній вперше вирішили щось приготувати — і це були печені яблука. Цілий вечір ми на цю духовку дивилися, як у телевізор — вона така красивенька і функціональна, а всередині підсвічується. Таймер і температуру можна налаштовувати, наче канали в телевізорі, тільки без пульта. Коли в ній готувалися яблука, то можна було спостерігати, як поступово їхня шкірка стає блискучою, а потім починає виступати сік.