Духовка: газова чи електрична?

Уже півтора року у нас на кухні стоять кухонні меблі, але досі там замість духовки — дірка. Вирішили з наступної зарплати розщедритися на духовку. Зараз вирішуємо, яку купувати — газову чи електричну. У нас газифікований будинок, газова вбудована плита і, з першого погляду, більш логічно було би купити газову духовку. Але почала шукати всі за і проти газової духовки, і виявила, що переваг у неї практично немає, тільки те, що на даний момент використання газу для нас є дешевшим, ніж використання електроенергії.

Порилася по інтернету і знайшла інформацію про суцільні переваги електричної духовки:

1. Безпечніша

2. Зручна в експлуатації

3. Краще витримує температуру

4. Більш рівномірно пропікає

5. Більш економічна, оскільки повністю теплоізольована (в газовій потрібна вентиляція і доступ повітря для горіння газу), менше нагрівається простір навколо

6. В приготованих стравах не буде залишкових елементів від горіння газу

7. Газ буде дорожчати, і дорожчатиме швидше, ніж електроенергія — тобто електична духовка більш перспективна.

Цікаво, чи набагато дорожче потрібно платити за користування елекричною духовкою, порівняно з газовою (з урахуванням того, що в нас газовий лічильник)? Може, хтось робив якісь розрахунки?

Сіла батарейка…

Сьогодні в моєму годиннику здохла батарейка 🙁

Знаходжу в переході мигаючу точку заміни елементів живлення, даю свій годинник і прошу замінити батарейку. Думаю, ну приблизно за 5 гривень заміню собі батарейку. Мені запропонували швейцарську батарейку, якої вистачить аж на 4 роки за… 107 гривень. Мило відмовилася.

Приходжу в офіс, шукаю адресу і номер телефону магазину SWATCH (Київ, вул. Льва Толстого, 5. Тел. 235-3189), дзвоню і дізнаюся, що заміна батарейки коштує 29 гривень.

На кого розраховані батарейки в переходах? Хтось із вас їх там міняє?