Вітаю з Днем Блога!

Вирішила взяти участь у Дні Блога (беріть з мене приклад :). Так ось, сьогодні знайшла кілька цікавих блогів, про які хочу вам розповісти.

Домашній хліб та випічка

Блог про домашній хліб та випипічку з рецептами.

Я не можу себе назвати ідеальною господинею (швидше, зовсім не ідеальною), хліб я сама не печу (може, колись буду). Але з мене не треба брати приклад 🙂 Тому готуйте смакоту у себе вдома і не дивіться на таких, як я, офісних жаб, що харчуються самими бізнес-ланчами.

Хроники путешественника

Тим, хто ще ніколи не був у поході або був там дуже давно, варто це почитати. Вичерпна інформація про те, як організувати свій похід — речі, аптечка, вибір маршруту, помилки організації і ще багато всього. Думаю, далі буде ще цікавіше.

Малюк Філософія

… у нестримному пошуку Істини, Добра і Щастя…

Просто дуже патріотичний блог…

Киокушин Каратэ Украина

Тематичний блог про карате, в якому я взагалі не шарю.

Новости из мира Рэп

Реперські новини. В репі я так само мало розбираюся, як і в карате, але блог наповнений новинами і подіями. Мабуть, про реп можна сказати багато.

Останні подихи літа

Вдень сонце все ще щедро обігріває своїм промінням, але ввечері вже по-осінньому холодно. Переглядаю свої літні фотографії і з жалем дивлюся на останні подихи літа. Ось знайшла кілька липневих фото стихії, яка ще не стала грозою, але вже за кілька хвилин розіллється шаленими потоками зливи, лютим громом та пронизливою блискавкою. Знято, як завжди, з мого балкона.