Хай буде газ!

Кажуть, Бог любить трійцю. У нас сьогодні було третє підключення газу, цього разу вже вдале. Тож тепер можна офіційно заявити: Тра-та-та-та! 22 липня 2009 року через рік і чотири з половиною місяці після нашого поселення у нову квартиру, у ній з’явилося голубе полум’я. У такому пафосному стилі, мабуть, державне телебачення розповіло би про проведення газу в чергове глухе село.

Підключили швидко — десь за годину. Потім перевірили всі квартири, чи не протікає газ і навчили мого чоловіка перевіряти це на майбутнє. Через місяць потрібно прийти в газову службу і укласти з нею договір. Шкода тільки, що газ скоро подорожчає на 20% (а потім ще на 20, і ще на 20. А потім його взагалі не стане, і доведеться знову користуватися нашою маленькою і багатостраждальною однокомфорною електроплитою).

Скоро йду додому вперше готувати на газовій плиті!!!

Підключення інтернету у Вишгороді

Паралельно з підключеням газу ми думаємо, як би це підключити нормальний інтернет. Давно з’ясували, що нічого путнього у Вишгороді нема, а сьогодні тільки ще раз в цьому переконалися. Є тільки Укртелеком та якийсь маленький місцевий провайдер із сумнівною якістю і високою ціною. Білайн пробує зайти сюди, але його не пускають — міська влада не дає якісь дозволи. Є також безпровідні провайдери — Утел та People.net, який ми підключали на рік, а користуємося вже майже півтора. Піплнетом незадоволені, зв’язок переривається й інтернет повільний. Хотіли перейти на Укртелеком, а заодно і телефон підключити. У Вишгороді підключають як вишгородські, так і київські номери. Тільки абонплата за вишгородський номер коштує 20 гривень, а за київський 63.

Щодо інтернету, то в Укртелекома обмежений канал, тому вони не можуть підключити всіх охочих. Але найприкольніше те, що для підключення інтернету потрібно у середу з 11.00 до 12.00 приходити на прийом до начальника відділення Укртелекома у Вишгороді. Цікаво, що там у того начальника робити? Не думала, що такий совок ще десь є. Я звикла дзвонити і замовляти послугу з дому, а не ходити до начальника і битися чолом об його поріг.

Друга спроба підключення газу

Сьогодні у нас знову підключали газ і знову невдало. Цього разу уже не через нас. Сусід із четвертого поверху не дочекався, поки працівники газової служби прийшли перевірити його газові прилади. Тепер будемо з’ясовувати, що там конкретно у нього сталося, і чого він усіх підвів. Тепер жителям усього стояка доведеться ще раз тратити півдня часу і залишатися вдома для підключення газу. Таке враження, що коли нам підкоючать газ, від нього уже всі відмовялться, бо він стане надто дорогим. А якщо ще врахувати ті 1000 гривень, що були заплачені за проект і перенесення лічильника, то їх вистачило би на оплату електроенергії мінімум на 2 роки. Не кажучи уже про час і зусилля на всі ці газові домовленості.