Газовий лічильник нарешті на місці!

Ну що ж, нас можна привітати! Лічильник уже перенесено у правильне місце, при розрізанні труб і зварюванні нічого не пошкодили. Я була здивована, що ці люди з Київоблгазу, які приїхали переносити лічильник, переймалися, щоб все після них залишилося ціле і нічого не прогоріло. При різанні Труби летіли іскри, але вони не були такі небезпечні, як при зварюванні. Саме ж зварювання вони проподили дуже акуратно, я при цьому вирішила не дивитися на це дійство і вийшла з кухні. Правда, довгенько все це колупання з лічильником тривало — близько трьох годин. В обід мала бути на роботі, а приїхала тільки о 16.00. Такий собі скорочений робочий день вийшов.

Мій знайомий сказав, що мені пощастило. Йому при зварюванні у ванній пошкодили плитку і довелося її переславляти. Тому наспрааді це процес небезпечний для приміщення з ремонтом, але якщо виконують його професіонали, то можна обійтися "малою кров'ю".

Попереду ще збір людей із 10 квартир, тобто цілого стояка, для підключення газу. З другої спроби, сподіваюся, газ нарешті підключать.

Газова історія триває

Ну от, сиджу і чекаю на зварювальника, який має прийти переносити наш багатостраждальний газовий лічильник.

19 травня ми звернулися в газову контору і розробляти проект перенесення газового обладнання, домовитися з їхніми зварювальниками без проекту не вдалося. Розробка проекту тривала десь 3 тижні і коштувала 250 гривень. Потім ми заплатили ще 750 гривень за виконання робіт. При цьому цікаво, що за ці гроші роботи не виконуються у зручний для нас час, і на щасливий момент ми можемо чекати до 60 днів, згідно з договором. Газова служба мотивує це тим, що у них можуть виникати аварійні ситуації, тому точний час робіт вони гарантувати не можуть.

Після виконання проекту ми 2 тижні чекали, поки до нас прийде спеціаліст для виконання робіт. Минулого тижня цей спеціаліст заглянув і сказав, які меблі треба зняти, але так нічого і не зробив. Меблі вже зняті і сьогодні вже вдруге чекаємо на цього милого чоловічка, який обіцяв прийти з самого ранку, але чомусь ще досі його немає.

Сусідка з 5-го поверху вже нас остаточно дістала, оскільки ми затримуємо проведення газу в стояк. Каже, що якщо цього тижня не проведемо газ, то вона купить собі електроплиту, і тоді вже ніхто газ собі не проведе в нашому стояку взагалі. Звісно, ми розуміємо, що людям 2 роки не дуже зручно жити без газу в квартирі. Але все-таки існують певні речі, які ми не можемо прискорити.

Але що ж, треба сидіти і чекати далі. Може, до обіду і прийде той зварювальник. Мабуть, буде багато іскор, треба якимось чином захистити те, що є на кухні — меблі, стіни, вікна, кахель. Наготувала повно старих покривал і фанеру. Потім напишу, що з цього всього вийшло.

Літо почалося

Здається, недільна гроза запустила в дію справжнє літо — надворі настало пекло. В ніч з неділі на понеділок я полювала грозу, із сотні фото, які я зробила, вийшло всього кілька більш-менш нормальних. Для тих, хто не бачив панорами нічної стихії, вона на цьому слайд-шоу.