Виконую свій блогерський обов’язок :)

Blogcamp CEE 2008 збере в Києві інтернет-професіоналів і ентузіастів з Центральної та Східної Європи

 

Київ, 25 вересня 2008 року

 

17-19 жовтня в Києві відбудеться Blogcamp CEE 2008 (http://blogcampcee.com) — міжнародна конференція, присвячена новітнім медіа: блоґам, соціальним мережам, інтернет-відео, громадянській журналістиці; а також венчурним інвестиціям і стартапам — компаніям, які лише розпочинають свій бізнес. Blogcamp проходить другий рік поспіль і цього разу збере учасників не лише з країн пострадянського простору, але й з Центральної та Східної Європи. На сьогодні свою участь у події підтвердило понад 350 людей, очікувана кількість учасників — близько 500.

В рамках Blogcamp СЕЕ 2008 відбудеться нагородження Конкурсу українських блоґів Best Ukrainian Blog Awards (BUBA) 18-го жовтня та День Інвестора 19-го жовтня.

В Конкурсі українських блоґів беруть участь блоґи, які ведуться українською мовою, або автори яких живуть в Україні, без мовних обмежень. Блоґи оцінюються в 7 номінаціях: особистий, професійний, тематичний, IT блоґ, блоґ на сайті ЗМІ, блоґ на платформі Blox.ua, спільнота блоґерів. За підсумками онлайн голосування буде відібрано 5 фіналістів в кожній з 7 номінацій,  після чого журі визначить по одному переможцю в кожній номінації.  Детальніше з правилами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті конференції: http://blogcampcee.com/uk/buba/pravyla. Старт конкурсу відбувся 23 вересня. Протягом першого дня для участі було зареєстровано понад 100 блоґів. Конкурс проводиться в партнерстві з сервісом блоґів Blox.ua.

День інвестора — ключова подія для галузі венчурних інвестицій в Центральній та Східній Європі, яке об'єднає підприємців та інвесторів ТМТ-галузі (Телеком, Медіа, Технології). В програмі Дня інвестора — панельні дискусії за участі інвесторів та підприємців, а також Конкурс стартапів, який пройде в двох номінаціях:

  • Seed Stage — проект знаходиться на рівні ідеї або раннього прототипу, сума необхідних інвестицій від 50 до 150 тисяч євро.
  • Early Growth Stage — компанія почала продавати продукти/послуги і має стійкій ріст при невеликих об'ємах, сума необхідних інвестицій від 500 тисяч до 1 млн євро.

 

Оцінювати конкурсні проекти буде група експертів і членів журі, в склад якої увійшли представники таких інвестиційних фондів, як DFJ, який входить в десятку найбільших фондів світу; Mangrove — найуспішніший європейський фонд; російський ABRT та інші. Денис Довгополий, директор BayView Innovations Inc і член ініціативної групи Blogcamp, зауважив: «Участь в конкурсі стартапів — чудова можливість для авторів та керівників інтернет-проектів презентувати свої ідеї інвесторам і отримати оцінку професіоналів венчурного бізнесу». Детальніша інформація про конкурс на сайті конференції: http://blogcampcee.com/ru/investors/contest. На цей час для участі в конкурсі подали понад 40 проектів. День інвестора проводиться в партнерстві з BayView Innovations Inc.

 

Blogcamp CEE 2008, як і раніше, пройде в форматі barcamp, в рамках якого учасники максимально вливаються в процес організації події. Вони самостійно формують розклад — кожен може вписати тему свого виступу, презентації, дискусії в пусту таблицю ранком першого дня конференції. Кожний учасник є водночас її співорганізатором, виступаючи на події, допомагаючи з технічною організацією, анонсуючи Blogcamp у своєму блозі.

Конференція проходить у неформальній атмосфері, яка стимулює дискусію та обмін ідеями. Для участі в Blogcamp достатньо зареєструватися на сайті конференції http://blogcampcee.com та прийти на подію.

 

Партнерами Blogcamp CEE 2008 виступили: соціальна мережа Profeo (http://profeo.com.ua), Національний університет «Києво-Могилянська академія» (http://www.ukma.kiev.ua), ГО «Інтернет-ініціативи» (http://www.internetinitiatives.org).

Web-партнер конференції — World Web Studio (http://worldwebstudio.com).

PR підтримка — PRP Ukraine (http://www.prp.ua).

Генеральні інформаційні партнери — «Компьютерное обозрение» (http://ko-online.com.ua), «Домашний ПК» (http://www.dpk.com.ua), ITC.UA (http://itc.ua).

Інформаційні партнери — Перший діловий телеканал (http://tv1.com.ua/), Компаньон (http://www.companion.ua/), Новий маркетинг (http://marketing.web-standart.net), Т3 (http://www.t3.com.ua/), it Бізнес (http://itbusiness.com.ua), Мобайл + РС  (http://mobilepc.com.ua/), Тайм аут (http://www.timeout.ua).

 

 

 

Додаткові посилання

Сайт конференції: http://blogcampcee.com

Логотипи і банери конференції: http://fotki.yandex.ru/users/advertka-ua/album/55312/

Детальніше про формат barcamp (engl):  http://en.wikipedia.org/wiki/BarCamp

Детальніше про формат barcamp (рус.): http://ru.wikipedia.org/wiki/BarCamp

 

Контакти для отримання додаткової інформації:

 

Галина Даниленко, PRP Ukraine

Моб:     +380 (67) 246 28 93

E-mail: gdanylenko@prp.com.ua

 

Оксана Мандрика, Яндекс.Україна

Моб.:     +380 (67) 365 93 16

E-mail: advertka@yandex-team.com.ua