Ремонтне життя-буття

Уже майже два місяці живемо у новій квартирі. Насолодитися життям поки що не вдалося, тому що кожен день доводиться доробляти якісь дрібниці, а іноді навіть не дрібниці. Живемо у стані ремонту уже два місяці. Шпалери поклеєні лише в спальній, сьогодні вдалося навіть поклеїти третину кухні. Відчуваю, що як тільки ми закінчимо клеїти шпалери, то доведеться знову починати ремонт (а дуже не хочеться, щоби ремонт став станом душі). З Інтренетом також не супер — довелося перейти з нормального широкосмугово на "піплів", які швидкістю і якістю не дуже тішать. Наземні оператори, які б гарантували вищу швидкість, ще не обслуговують новий будинок (мабуть, мешканців ще мало). Але напередодні Великодня не буду про сумне. Краще почитайте, що мій чоловік думає про наш ремонт і життя в новій квартирі та в новому місті (уривок із вкраденого листа до його друга):

"ми як завджи в римонта х, 🙂 сьогодні прибив перший поріг між кімнатами — нарешті!! недавно — джеркало у ванній (сьоодні вже вперше голив свою пику з комфортом:). аще наводимо порядки, перекладаємо з місця на мічце папірці, коробочки ітд…
в нас холодно!! але ж помешкання планувалося у стилі Африка! от такої… це вам не фафрика…

вчора був в Ошані (Auchan) — накупив здуру мішок пельменів, а вони незмачні та ще й злпилися — тепер незна.ю як поїсти цю всю купу тіста:(

чеез тиджень їдемо у відпустку — та сама гоп-компанія, на цей раз до Лурда! це у хранціїї біля бАрсилони. ав суботу до нас приїхдить наж знайоми хранчюз — Жан Батист (або просто ЖБ) — не плутати з баптистами.
житиме у нас (ми йому вже розчистили від сміття місце у великій кімнаті)

це його перша мандрівка на Дикий Схід — досі він ніде східніше Мюнхена не був:). Отож я взяв день відпустки у вівторок і буду його розважати. Почнемо з огляду визначних місць міста \-героя виШгорода, відвідаємо залишки стародавньої освальтової дороги Київ-Вишгород, побуваємо біля античної г-електростанції. у програмі можливі процедури з використанням грязів Мертвого Київського Моря. Звичайно, не обійдеться без куштування місцевих страв (салат олівіє, котлета по-вишгородськи, піца з моремпродуктами (море не Київське)."